sprzątanie spółdzielni mieszkaniowej warszawa

Oferta

Sprzątanie spółdzielni mieszkaniowej

Współcześnie niewiele wspólnot mieszkaniowych i ich mieszkańców decyduje się na samodzielne dbanie o części wspólne. Większość lokatorów zwyczajnie nie ma na to czasu, zaś równy podział takich obowiązków nie zawsze wystarczy, by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Tymczasem profesjonalne sprzątanie spółdzielni mieszkaniowych jest stosunkowo tanie, a poza tym niesie ze sobą szereg zalet. Duża liczba firm sprzątających na terenie Warszawy powoduje, że konkurencja jest spora. Co za tym idzie – wzrasta również jakość świadczonych usług. Skoro można zlecić fachowcom sprzątanie biur, to czemu nie zlecić utrzymania porządku na korytarzach, klatkach schodowych i osiedlowych zieleńcach komuś, kto się na tym zna?

Profesjonalny sprzęt do sprzątania osiedli mieszkaniowych

Choć wciąż pewien procent wspólnot mieszkaniowych decyduje się na oszczędność i samodzielne sprzątanie korytarzy, klatek schodowych i innych części wspólnych, to jednak efekty tych prac są różne. Jedną z przyczyn jest oczywiście brak odpowiedniego sprzętu, który usprawnia sprzątanie i powoduje, że jest ono znacznie dokładniejsze. Spółdzielnie mieszkaniowe szybko dostrzegają fakt, że zakup i utrzymanie takich urządzeń, jak odkurzacz przemysłowy czy wózek serwisowy może generować niemały koszt. Decydując się na profesjonalne usługi sprzątania, ten problem właściwie całkowicie zostaje wyeliminowany. Nie ma też problemu z dokładnością sprzątania, która w przypadku samodzielnego wykonywania tych prac przez mieszkańców bywa różna. Wykorzystując sprzęt i doświadczenie firmy sprzątającej, można liczyć na najwyższą jakość sprzątania w każdym zakamarku.

Nie tylko sprzątanie klatek schodowych

Fachowa pomoc w utrzymaniu czystości wspólnot i spółdzielni nie ogranicza się wyłącznie do pozamiatania i umycia klatki schodowej. Nasza firma sprzątająca pozwala zadbać zarówno o sprzątanie wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Wewnątrz są to takie prace jak:

 • sprzątanie klatek schodowych;
 • mycie okien;
 • wyniesienie śmieci;
 • okresowa dezynfekcja klamek, poręczy itp.;
 • mycie balustrad;
 • mycie drzwi, przeszkleń;
 • utrzymanie czystości windy;
 • mycie lamp, szafek hydrantowych i gaśnicowych;
 • dbanie o czystość powierzchni pionowych;
 • czyszczenie biur ochrony i administracji;
 • usuwanie ulotek i plakatów.

Na zewnątrz są to z kolei takie zadania, jak:

 • mycie bram i drzwi;
 • odśnieżanie ciągów komunikacyjnych;
 • dbałość o tereny zielone (np. przycinanie krzewów);
 • utrzymanie porządku na parkingu;
 • zamiatanie otoczenia;
 • przycinanie drzew;
 • usuwanie plam oleju;
 • sprzątanie chodników;
 • opróżnianie koszy na śmieci.
sprzątanie wspólnot mieszkaniowej warszawa
sprzątanie spółdzielni mieszkaniowej warszawa
sprzątanie klatka schodowa warszawa

Sprzątanie osiedli Warszawa to wygoda dla mieszkańców

Wieloletnie doświadczenie oraz zastosowanie profesjonalnego sprzętu pozwala mieszkańcom odetchnąć z ulgą w czystym otoczeniu. Utrzymanie porządku przejmuje doświadczony zespół. Częstotliwość przeprowadzania poszczególnych prac jest uzależniona od potrzeb danego bloku bądź całego osiedla. Podstawowe sprzątanie wspólnot obejmujące zamiatanie, mycie podłóg czy mycie okien odbywa się zwykle raz w tygodniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na życzenie klienta częstotliwość można zwiększyć lub przeprowadzić dodatkowe sprzątanie interwencyjne. Przede wszystkim jednak fachowe sprzątanie osiedli pozwala mieszkańcom zająć się tym, co dla nich jest ważne. To duża oszczędność czasu, który można poświęcić dla rodziny lub po prostu na coś przyjemnego.

Pomożemy również w sprzątaniu firm i biur.

Usługi utrzymania czystości spółdzielni a koszty

Niewielkie wydatki to kolejny z plusów tego rozwiązania. Utrzymanie porządku na terenie spółdzielni mieszkaniowej nie musi wiązać się z dużym obciążeniem dla mieszkańców. Nawet jeśli w usługę wliczone zostanie sprzątanie terenów zewnętrznych, kwota pozostaje stosunkowo niska. Tym bardziej, że jest dzielona przez liczbę mieszkań. Dzięki temu przy nieodczuwalnej dla mieszkańców opłacie, mogą oni cieszyć się nieskazitelnie czystym otoczeniem. Administratorów osiedli natomiast zadowala brak konieczności zatrudniania na etat osób prywatnych, by sprzątały klatki schodowe i zajęły się innymi pracami porządkowymi. Odchodzi zatem koszt ich miesięcznego utrzymania oraz wyposażenia w odpowiednie narzędzia do pracy. Dodatkowo, za podobną sumę zakres prac wykonywanych przez firmę jest w tym momencie dużo szerszy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem sprzątania wspólnot mieszkaniowych.

Jakość sprzątania spółdzielni

Utrzymanie czystości części wspólnych na terenie bloków i wokół nich przekłada się nie tylko na komfort mieszkańców. Dokładne sprzątanie korzystnie wpływa na ogólny stan obiektu i wydłuża żywotność zastosowanych tam materiałów. Jednak sprzątanie to nie wszystko. Ofertę usług zawsze powinno uzupełniać ubezpieczenie OC, które chroni zarówno pracowników firmy, jak i właścicieli budynków. Nie bez znaczenia jest także jakość używanych do sprzątania wspólnot środków czystości. Jako firma, mamy dostęp do szeregu specjalistycznych produktów o silniejszym i bardziej efektywnym działaniu. Są one jednak wciąż bezpieczne dla klientów i często bywają z powodzeniem wykorzystywane nawet na terenie innych instytucji.

Rezerwuj

Formularz zgłoszeniowy

Jesteś zainteresowany współpracą z poMYTE? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, a my oddzwonimy i przedstawimy ofertę. Zaufaj nam i powierz nam opiekę nad swoim domem, mieszkaniem, firmą, czy wspólnotą mieszkaniową w Warszawie, Mińsku Mazowieckim i okolicy.