pm3

Oferta

Sprzątanie domów i mieszkań

Profesjonalne usługi sprzątania domów i mieszkań w Warszawie, i Mińsku Mazowieckim

Oferujemy usługi sprzątania domów i mieszkań w konkurencyjnej cenie. Korzystamy ze środków najwyższej jakości.

Zakres prac to m.in. mycie okien, podłóg, czyszczenie toalety, opróżnianie koszy.

Czasami sprzątanie może przytłaczać. Jest czasochłonne, często wymaga kontaktu z silnymi detergentami i dużej ilości energii. Niekiedy nawet potrzebny jest profesjonalny sprzęt, bez którego nie sposób wyobrazić sobie pracę. Nie dziwi zatem rosnąca popularność takich usług, jak fachowe sprzątanie mieszkań. Warszawa jest jednym z miast, w których najłatwiej o znalezienie odpowiedniej firmy, ale i w całej Polsce rośnie zapotrzebowanie na ten rodzaj usług. Dlaczego warto się tym zainteresować? Dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

Oferujemy również sprzątanie biur i firm w Warszawie, i okolicy.

Kompleksowe sprzątanie mieszkań tylko dla bogatych?

Ograniczony dostęp do takich ofert sprawił, że uważamy iż korzystanie z nich jest zarezerwowane tylko dla dużych firm, obiektów użyteczności publicznej czy po prostu zamożnych klientów indywidualnych. W tej chwili jednak profesjonalne usługi sprzątania coraz częściej odbywają się w domach i mieszkaniach przeciętnych Polaków. Okazuje się, że wcale nie jest to bardzo duży wydatek. W zależności od miasta sprzątanie mieszkania do 40 m2 może kosztować 250 do 450 zł. Oczywiście sprzątanie domu, który zwykle ma większy metraż, kosztuje odpowiednio więcej, ale widać, że wydatek wcale nie jest nieosiągalny. Ostateczna wysokość opłaty uzależniona jest od tego, czy jest to standardowe, czy gruntowne sprzątanie. Jeszcze inaczej wyceniane jest sprzątanie po remoncie. Poznaj nasz cennik sprzątania domów i mieszkań.

Zakres sprzątania domów i mieszkań

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań w kontekście tego rodzaju usług. Nic dziwnego, że zanim zapłacimy za jakąś usługę, chcemy wiedzieć jak najwięcej o zakresie sprzątania mieszkań i domów. Tu tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń. Może to być zwykłe cotygodniowe sprzątanie mieszkań, które nie są mocno zabrudzone, a wymagają po prostu najprostszych zabiegów. Może to być też usługa gruntownego sprzątania, obejmująca rozszerzony zakres prac. Tym, co najczęściej może zaoferować doświadczony personel naszej ekipy sprzątającej, jest:

 • odkurzanie podłóg;
 • mycie okien;
 • mycie podłóg;
 • wycieranie kurzu;
 • mycie glazury;
 • czyszczenie kabiny prysznicowej;
 • czyszczenie najtrudniej dostępnych miejsc.

Są to standardowe czynności, ale nie obawiamy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Jesteśmy w stanie likwidować najbardziej uciążliwe zabrudzenia najwyższej jakości sprzętem, do którego dostęp dla klientów indywidualnych jest utrudniony, a zakup nieopłacalny.

Możemy także zapewnić czyszczenie elewacji, kostki brukowej, a także czyszczenie tapicerki meblowej.

sprzątanie mieszkań warszawa
sprzątanie domów warszawa
sprzątanie mieszkań i domów warszawa

Usługi sprzątające a wątpliwości i obawy

Wciąż jednak mamy w Polsce dość mało zaufania do wpuszczania osób postronnych do naszych prywatnych domów i mieszkań. Z jednej strony chcemy sprawdzić u siebie usługę sprzątania, a z drugiej nieco się obawiamy. W tym miejscu jednak warto zwrócić uwagę na to, że każdej profesjonalnej firmie, także naszej, będzie zależało na zachowaniu najwyższych standardów i zadowoleniu klienta, który będzie polecał daną usługę. Osoby u nas pracujące to ostrożnie dobrani kandydaci o wysokiej kulturze osobistej. Rozumiemy, że oczekiwania klientów nie kończą się wyłącznie na usunięciu ciężkich zabrudzeń. Co więcej, jak każda firma tego typu jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Klienci wymagają też, aby nowoczesne usługi sprzątania mieszkań w Warszawie i innych polskich miastach obejmowały rozwiązania nienadwyrężające środowiska naturalnego. Ma to związek zresztą nie tylko z dbałością o ekologię, ale też o domowników, którzy często mają alergie i inne choroby wymagające stosowania łagodnych środków czystości.

Kiedy warto skorzystać z pomocy specjalistów?

Nie ma takiej sytuacji, która by uniemożliwiała skorzystanie z pomocy firmy sprzątającej. I nie ma nic złego w tym, że potrzebujesz pomocy, jeśli:

 • nie masz czasu na sprzątanie;
 • nie masz siły na sprzątanie;
 • chorujesz;
 • jesteś w ciąży;
 • masz bardzo duży dom lub mieszkanie;
 • skończyłeś remont;
 • wprowadzasz się do nowego domu;
 • po prostu nie lubisz sprzątać.
Czyszczenie podłóg nie musi należeć do przyjemności, a żonglowanie między myciem okien, a czasem spędzonym z rodziną niekiedy powoduje niepotrzebny stres. Właśnie wtedy usługa profesjonalnego sprzątania mieszkania ma najwięcej zalet. Co ciekawe, czasochłonne sprzątanie bywa niewykonalnym zadaniem dla seniorów. Wtedy sprawdza się bogate doświadczenie, fachowy sprzęt i energia profesjonalistów! Wiele rodzin wykupuje zatem taką usługę dla swoich rodziców czy dziadków.

Czym jeszcze zajmuje się firma sprzątająca?

Uciążliwe zabrudzenia zdarzają się nie tylko w domach i mieszkaniach. Jeszcze częściej bywają zmorą wszelkiego rodzaju biur, hal, magazynów, ale też obiektów użyteczności publicznej, a nawet terenów przylegających do takich budynków. Dlatego też sprzątanie mieszkań w Warszawie czy w innych miastach bardzo często obejmuje też dodatkowe działania takie jak np. pranie tapicerki mebli. Jest to mało wdzięczne zadanie, jeśli nie dysponuje się odpowiednim sprzętem. Podobnie sprawa ma się, gdy chodzi o mycie kostki brukowej oraz elewacji. W ten sposób można nie tylko szybko i łatwo odświeżyć dom i podjazd czy alejki lub taras, ale też zaoszczędzić mnóstwo czasu. Chętnie zajmujemy się też wszystkimi dużymi powierzchniami.

Dlaczego warto nas wybrać w Warszawie?

Jesteśmy z firmą z Mińska Mazowieckiego, która świadczy usługi sprzątania biur również w Warszawie. Dlaczego jesteśmy tak konkurencyjni? Korzystamy z najlepszej jakości produktów, a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny. Zaufaj doświadczeniu i powierz sprzątanie biur, i firm naszej ekipie.

pm3

Rezerwuj

Formularz zgłoszeniowy

Jesteś zainteresowany współpracą z poMYTE? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, a my oddzwonimy i przedstawimy ofertę. Zaufaj nam i powierz nam opiekę nad swoim domem, mieszkaniem, firmą, czy wspólnotą mieszkaniową w Warszawie, Mińsku Mazowieckim i okolicy.