mycie kostki brukowej warszawa

Oferta

Mycie kostki brukowej oraz elewacji

Fachowe czyszczenie podjazdu, chodnika i elewacji w Warszawie i okolicy

Każdy właściciel domu prędzej czy później staje przed koniecznością wyboru odpowiedniego materiału na podjazd, czy alejki lub tarasy. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj kostki brukowej padnie decyzja, trzeba liczyć się z jej wysoką porowatością. Ta cecha sprawia, że choć podłoże jest twarde i bardzo wytrzymałe na obciążenia, to dość szybko chłonie wszelkie zabrudzenia. Dlatego też warto rozważyć profesjonalne mycie kostki brukowej. Ta stosunkowo tania usługa pozwala niekiedy osiągnąć spektakularne efekty!

Jak wygląda zabieg czyszczenia kostki brukowej?

Oczywiście, jak zawsze, możliwe jest wykonanie tego zadania samodzielnie. Rzadko jednak zwykła myjka ciśnieniowa do domowego użytku zapewnia taki sam efekt, jak mycie profesjonalnym sprzętem i detergentem. Wówczas mycie kostki brukowej pomoże oczywiście ją nieco odświeżyć, ale trudno oczekiwać spektakularnych rezultatów. Wiele zależy od tego, czy jest to mycie kostki impregnowanej czy nieimpregnowanej. Dobrą praktyką po ułożeniu chodnika jest jego zabezpieczenie specjalnym preparatem. Taka impregnacja kostki brukowej skutecznie ogranicza zaleganie zanieczyszczeń, ale też wnikający głęboko brud czy porastanie mchem. Jeśli mamy do czynienia właśnie z tak zabezpieczoną powierzchnią, profesjonalne czyszczenie kostki brukowej będzie wymagało zastosowania jedynie mocnej myjki parowej i delikatnego detergentu. Samo przeprowadzenie tej pracy nie zajmie wiele czasu. W przypadku mycia kostki brukowej niezaimpregnowanej, zabieg ten może potrwać dłużej, ale efekty są tego warte!

czyszczenie elewacji warszawa
mycie elewacji warszawa

Czyszczenie kostki brukowej w Warszawie i zalety

Profesjonalne usługi czyszczenia takich powierzchni jak chodniki, podjazdy czy elewacje to przede wszystkim ogromna oszczędność. Klient nie traci czasu na samodzielne wykonanie tych zadań, a przy tym nie wydaje dużo pieniędzy na kosztowne rozwiązania. Samodzielne mycie powierzchni kostki brukowej może wymagać dużej ilości czasu i energii, a efekt przyniesie jedynie frustrację. Częstym problemem są też porastające chodniki trawy czy mech. Profesjonalne usługi czyszczenia pozwalają pozbyć się niechcianych roślin. Jednak usuwanie mchu to nie jedyna zaleta. Dzięki profesjonalnym sprzętom możliwe jest też skuteczne usuwanie plam. Szczególnie te z oleju silnikowego czy takie powstające na tarasie podczas grillowania są praktycznie nie do usunięcia domowymi sposobami. Kostki brukowe niczym gąbka wchłaniają takie zanieczyszczenia. Zastosowanie na czyszczonej powierzchni pary wodnej ze specjalnym detergentem pod ciśnieniem pozwala osiągnąć nawet na niezaimpregnowanych, kilkuletnich powierzchniach, efekt niemal jak w dniu ułożenia.

Profesjonalne mycie elewacji - efekty

Aby zrozumieć, jak duże znaczenie ma profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, trzeba wziąć pod uwagę jej podstawowe cechy. Jest to materiał relatywnie niedrogi, a przy tym wyjątkowo odporny. Doskonale znosi duże obciążenia, dlatego dobrze nadaje się na podjazdy. Płaska kostka brukowa przypominająca bardziej nowoczesne płyty chodnikowe będzie tworzyła bez trudu jednolitą, równą nawierzchnię, która z kolei świetnie sprawdzi się na przydomowe tarasy i strefy rekreacyjne. Jednak zawsze jest to jakiś rodzaj kamienia lub betonu, którego wysoka porowatość powoduje, że powierzchnia szybko zbiera wszelkie zabrudzenia. Kostkę brukową możemy też spotkać w wielu różnych kolorach, jednak bez odpowiedniego mycia, wyrazistość barw szybko może zniknąć. Aby tego wszystkiego uniknąć, warto wziąć pod uwagę właśnie fachowe czyszczenie kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej w Warszawie

Niestety porowata faktura ścian elewacji i podjazdów, tarasów czy chodników powoduje, że powierzchnie te wymagają stałej konserwacji, by zachować ich estetyczny wygląd. Usługi mycia jednak pozwalają szybko przywrócić piękny wygląd tych powierzchni. Wykonujemy je na terenie Warszawy, a cena uzależniona jest od liczby metrów kwadratowych wymagających specjalistycznego mycia. W zakresie czyszczenia można dokładnie określić swoje oczekiwania, co pozwala precyzyjnie obliczyć koszt całej usługi. Jest to rozwiązanie, z którego korzystają zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i spółdzielnie mieszkaniowe oraz firmy. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem czyszczenia kostki i elewacji.

Rezerwuj

Formularz zgłoszeniowy

Jesteś zainteresowany współpracą z poMYTE? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego, a my oddzwonimy i przedstawimy ofertę. Zaufaj nam i powierz nam opiekę nad swoim domem, mieszkaniem, firmą, czy wspólnotą mieszkaniową w Warszawie, Mińsku Mazowieckim i okolicy.